更多
2025-04-14
695 瀏覽
$100-4支🍦🍦🍦🍦@$28/1支🍦。每次經過都不能放過, 終於的起心肝影返張相有好濃郁嘅芝麻香味。 門口擺放一個大石磨不斷將炒過嘅芝麻,打磨成麻糊。 在製作出不同種類的芝麻食品。 我的至愛就是雪糕😘所以我就買咗芝麻雪糕食了😋。下次搵三個朋友一齊食😙
張貼