更多
2023-03-11
107 浏览
姐吃的是回憶💭可惜唔係回憶中嘅價錢😢 原來已經加到$72一個窩夫🔹韓國Oreo雪糕窩夫🔹$72Oreo餅 + Nabati芝士零食棒 + 忌廉 成個配搭好甜膩 好小朋友🧁👧🏻忌廉真係多得滯,食都有啲吃力😥🧇本人質地亦好毛巾,勝在幾有窩夫香雪糕可以話係全場唯一救世主水準退步咗,推是不推啦~ 但難保偶爾窩夫情懷癮起,還是會跑來吃(•ө•)♡我知道呢度一定有人一樣,中學雞年代常光顧🙋🏻♀️
可惜唔係回憶中嘅價錢😢 原來已經加到$72一個窩夫
🔹韓國Oreo雪糕窩夫🔹$72
韓國Oreo雪糕窩夫
$72
14 浏览
0 赞好
0 留言
Oreo餅 + Nabati芝士零食棒 + 忌廉 成個配搭好甜膩 好小朋友🧁👧🏻
忌廉真係多得滯,食都有啲吃力😥
🧇本人質地亦好毛巾,勝在幾有窩夫香
雪糕可以話係全場唯一救世主
水準退步咗,推是不推啦~ 但難保偶爾窩夫情懷癮起,還是會跑來吃(•ө•)♡
我知道呢度一定有人一樣,中學雞年代常光顧🙋🏻♀️
张贴