57
7
9
Level2
5
0
2025-04-14 797 views
$100-4支🍦🍦🍦🍦@$28/1支🍦。每次經過都不能放過, 終於的起心肝影返張相有好濃郁嘅芝麻香味。 門口擺放一個大石磨不斷將炒過嘅芝麻,打磨成麻糊。 在製作出不同種類的芝麻食品。 我的至愛就是雪糕😘所以我就買咗芝麻雪糕食了😋。下次搵三個朋友一齊食😙
Read full review
$100-4支🍦🍦🍦🍦@$28/1支🍦。
每次經過都不能放過, 終於的起心肝影返張相有好濃郁嘅芝麻香味。 門口擺放一個大石磨不斷將炒過嘅芝麻,打磨成麻糊。 在製作出不同種類的芝麻食品。 我的至愛就是雪糕😘所以我就買咗芝麻雪糕食了😋。
下次搵三個朋友一齊食😙
172 views
0 likes
0 comments
(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value
Dining Method
Dine In